BLOG

Eskomarine, 14. İstanbul Exposhipping fuarında yer alıyor
26.03.2017

Esko Marine, bu yılki Exposhipping İstanbul'da bir kez daha yer aldı. Bu kez The Maritime House üyesi olan Esko Marine, TMH’un diğer üyeleri Alpha Marine Consulting Türkiye ve Nexus Maritime İstanbul ile birlikte The Maritime House standında hazır bulundu. Etkinlik büyük bir başarıya dönüştü ve 4 gün süreyle yüzlerce müşterimiz ve arkadaşımız bizi ziyaret etti.

Esko Marine ile birlikte stantta Juha Kiukas tarafından temsil edilen Trojan Marinex, Paul Brown tarafından temsil edilen CR Ocean Engineering, Enrique Perez ve Rafael Pena tarafından temsil edilen Cernaval Tersanesi ve David Santilhano tarafından temsil edilen Insatech firmaları bulunuyordu.

Bizi ziyaret ettiğiniz ve bu etkinliği çok özel kıldığınız ve büyük başarı elde etmemizi sağladığınız için herkese teşekkür ediyoruz... Tüm müşterilerimize yalnızca en kaliteli ürünleri ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Sloganımız ilerledikçe önemli olan farkı yarattık ve bunu, Expo sırasında kesinlikle gösterdik... Dünyayı size getirmeye devam edeceğiz...

THE MARITIME HOUSE

The Maritime House; Esko Marine, Alpha Marine Consulting Turkey ve Nexus Maritime İstanbul firmalarına ev sahipliği yapan Türkiye’de kurulmuş benzersiz bir denizcilik danışmanlığı firmasıdır.


The Maritime House, Ağaoğlu My Office Lale Sok. No:1 Kat:13 Daire:54 Ataşehir, 34746 İstanbul/ Türkiye