Insatech Bunker ve Yakıt Yönetim Sistemleri


Insatech Marine, güvenilir ve yetkili ortağınız olmak için çok çalışıyor. Otomasyon ve enstrümantasyon üzerine odaklanmış 25 yılı aşkın deneyime sahip olan denizcilik uzmanlarımız, enstrümantasyon ve otomasyon alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden bazılarıyla uzun süredir ortak çalışmayı başarmışlardır. Bu, size global bir hizmet sunabildiğimiz anlamına geliyor. Test edilen Saha ve Tasarruf Etmenizi Sağlayan İspatlanmış Çözümler.
 
Insatech Marine operasyonel prosedürleri optimize etmeye ve karar vermeyi kolaylaştırmaya çaba göstermektedir. Sektörel bilgilerimizle birlikte, düzenlemelere uymanızı ve para tasarrufu yapmanızı sağlayan saha testi ve kanıtlanmış çözümler sunuyoruz. Aşağıda size en popüler optimizasyon çözümlerimizi ve sistemlerini tanıtacağız:
 
  • Yakıt Tüketimi Sistemi, Yakıt kullanımınızı geliştirerek yakıttan tasarruf edin.
  • Sistem acil yakıt tüketiminin gerçek zamanlı verilerini sağlar. Yakıt tüketiminizle ilgili bilgi, iç ve dış etkenlerin gemi tüketimini nasıl etkilediği konusunda size bilgi verir ve bu sayede siz de en uygun maliyetli optimizasyon projelerini uygulayabileceksiniz.
  • Performans İzleme Sistemi, Gemi performansını optimize eder ve karar vermeye yardımcı olur.
  • Performans izleme sistemi, optimizasyon projelerinin veya girişimlerinin değerlendirmesine ve etkilenmesine yardımcı olarak operasyonel performansınızı optimize edecektir. Geminizin enerji verimliliği planını (SEEMP) değerlendiren bir araç olarak kullanılabilir. Sistemin kullanımı, karar verme operasyon işlemlerini kolaylaştıracaktır; zira birden çok araçtan ve tüketiciden veri toplamak genel bir gemi tüketim resmi sunar. Sistem, filo seviyesinde kullanılabilir.
  • Bunker Yönetim Sistemi, ücretli ödeyeceğiniz bunker miktarını elde edin.
  • Bunker sistemi, hem ısı hem de hava sayesinde denizde kullanılan yakıtı manipüle etmek için kasıtsız ya da kasıtlı olarak önleyen stabil coriolis kütle akış ölçeri kullanır. Sistem, 2013'ten beri doğru yakıt ikmalini sağlamıştır. Sistemin yardımı ile tespit edilen en büyük hatalı sevkiyat, 53.3 metrik tona eşittir ve 31.980 ABD Doları'na (Haziran 2013) denk gelmiştir. Bu operatör için, sistem 2 bunker operasyonuna mal oldu.
  • Arızalı süre bir seçenek değilse, ODME sistemi
  • Yönetmelik, tüm gemilerin fonksiyonel bir ODME (Yağ Tahliye İzleme Ekipmanı)’nin olma şartını getirmektedir. Sistem, atık seviyesine bağlı olarak balast suyunun boşaltılmasına izin vermek veya önlemek için yapılır. Tahliye sahalarını otomatik olarak günlüğe kaydeder. Boşaltma süresi olmadığından ve tahliye sistemi ile ilgili herhangi bir gecikme ya da planlanmayan işletme masrafı olduğundan emin olmak için sistemin doğru kurulumunu, eğitimini, servisini ve bakımını sağlıyoruz.

Aşağıda, Feribot Segmenti için en yeni projemizin kısa bir referans listesini görebilirsiniz.

Yakıt Tüketimi Sistemi // BC feribotları (Kanada)
Yakıt Tüketimi Sistemi // Man Diesel& Turbo (Almanya)
Performans İzleme Sistemi // Tallink (Estonya)
Performans İzleme Sistemi // Viking hattı (Estonya)
Performans İzleme Sistemi // Smyril hattı (Faroe Adaları)
Bunker Yönetim Sistemleri // Fred Olsen Cruises (Norveç)
Bunker Yönetim Sistemi // DFDS (Danimarka)

Tanker Segmenti

Yakıt Tüketimi Sistemi // Lauritzen Kosan (Danimarka)
Yakıt Tüketimi Sistemi // Letonya Denizcilik Şirketi (Letonya)
Performans İzleme Sistemi // Takım Tankerleri (Danimarka)
Bunker Yönetim Sistemi // Kuzey Tankerler (Danimarka)
OMDE // Maersk Tankerler (Danimarka)
OMDE // Torm (Danimarka)
OMDE // Alman Tankerler (Almanya)
Sıcaklık ve basınç kalibratörleri // Letonya Shipping Company (Letonya)

 

Daha fazla referans için lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.


Mümkün olduğunca kısa bir süre kesintisiz kalmamak için kapsamlı kurulum, işletmeye alma, eğitim, servis ve bakım da sunuyoruz.
Insatech Marine hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, çözümlerimiz ve hizmetlerimiz için www.insatechmarine.com adresindeki web sitemizi ziyaret edip, Eskomarine ile +90 216 688 37 56 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

THE MARITIME HOUSE

The Maritime House; Esko Marine, Alpha Marine Consulting Turkey ve Nexus Maritime İstanbul firmalarına ev sahipliği yapan Türkiye’de kurulmuş benzersiz bir denizcilik danışmanlığı firmasıdır.


The Maritime House, Ağaoğlu My Office Lale Sok. No:1 Kat:13 Daire:54 Ataşehir, 34746 İstanbul/ Türkiye