Cernaval Tersanesi

Cernaval Tersanesi
Algeciras & Málaga Limanı'ndaki iki stratejik konumdan biri olan, deniz onarım endüstrisine ve dönüşüm piyasasına geniş bir yelpazede kaliteli hizmet sunmak ve on yıldan uzun bir süredir dünyanın dört bir yanından müşterileri geri getiren ve nam kazanan Cernaval, ideal bir konuma sahiptir. 120.000m2 toplam alana sahip tesisleri ile Akdeniz'in en büyük kuru havuzuna sahiptir; iki yüzer havuz, iskele, kapalı atölyeler, kule ve taşınabilir vinçler, ofisler vb... Bizim bölgemize transit geçen 90.000'den fazla gemi ile Cebelitarık Boğazı'na doğrudan erişim imkânı sunuyoruz ve tüm temel gemi işletmeciliği mühendisliği servislerimiz de mevcuttur.

İspanya'nın güneyindeki ılık, kuru hava, müşterilerimizi ağırlamamıza ve her sene tüm boyuttaki ve türdeki gemiler için tersanelerimizdeki ihtiyaçlarını karşılamamıza yardımcı oluyor.

CERNAVAL GRUP TERSANESİ, ISO 9001 / ISO 14001 sertifikasına sahip olup, kalite kontrol departmanımızın gözetiminde ve emniyetli ve çevreye karşı sorumlu bir şekilde en iyisini sağlamaktadır.

CERNAVAL GRUP TERSANESİ, güvenlik (I.S.P.S. koduna uygun olarak), çamur ve sintine alışı (marpol) dahil olmak üzere tüm marin tamir uygulamaları için tam donanımlıdır ve ayrıca aşağıdaki uzman teknik hizmetlerini de sunuyoruz:

ONARIMLAR
MEKANİK ÇALIŞMALAR:
Petrol ve kimyasal tankeri yükleme ve boşaltma pompa sistemleri, tarak pompaları.
Yüksek Performanslı Isı Değiştirici
Dizel Makine Onarımları

ELEKTRİK
AĞIR DİŞLİLER
Dümenler
Kovan şaftları
İticiler

ÇELİK İŞLERİ

THE MARITIME HOUSE

The Maritime House; Esko Marine, Alpha Marine Consulting Turkey ve Nexus Maritime İstanbul firmalarına ev sahipliği yapan Türkiye’de kurulmuş benzersiz bir denizcilik danışmanlığı firmasıdır.


The Maritime House, Ağaoğlu My Office Lale Sok. No:1 Kat:13 Daire:54 Ataşehir, 34746 İstanbul/ Türkiye