German Drydocks

German Drydocks

 

Bremerhaven'da evinizde.

Kuzey Denizi'nin kalbinde stratejik açıdan iyi konumlandırılmış.

German Dry Docks Grup Şirketleri içerisinde German Dry Docks, havuzdaki tüm gemi onarımı ve değişiklikler için yeterli ortağınızdır. Bremerhaven'ın denizcilik kalbinde yer alan, verimli, ikna edici ve azami özenli hızlı bir şekilde çözümler sunuyoruz.

6 adet havuz, 1.600 m'lik bir iskele ve 180'den fazla kalifiye elemanla her durumda alan ve personel bakımından yeterli kapasitemiz bulunmaktadır. Bize her türlü gemi ve görevleri emanet edebilirsiniz. Klasik onarımlara ilaveten, gemilerin iyileştirilmesi ve yenilenmesi, ör. Balast suyu arıtımı ve LNG yenilemesi ile özellikle yeni çevre standartlarına uyum konusunda özel vurgulara yer verilmektedir.

Özellikle bu sektörde, makine ve tahrik sistemlerinde MWB Power'ın yeterliliğine güvenebiliriz.

6 adet havuz, 1.600 m'lik bir iskele ve 180'den fazla kalifiye elemanla müşterilerimize son derece önemli ve çok yönlü olasılıklar sunuyoruz. Bremerhaven'daki "Kaiserhafen" adresindeki paylaşılan sitemizde, ortaklarımızla birlikte German Ship Repair ve MWB Power ile grubumuzun yakın işbirliği içinde çalışmaktayız. İşbirliğimiz güçlü bir uzmanlık merkezi oluşturdu.

Tüm hizmet yelpazesi

Proje yönetimi dâhildir.

German Dry Docks, Tam Bakım Çözümleri anlamına gelmektedir. Hiçbir şeyle ilgilenmek zorunda kalmayacaksınız. Spektrum, mükemmel kalitede işçilikteki tüm hizmetleri kapsar. Tüm görevlerin en yüksek standartlara göre hızlı, ihtiyaç odaklı ve sorunsuz tamamlanmasını sağlıyoruz.

Küçük gemiler, büyük gemiler, rutin çalışmalar, özel siparişler - projelerin çeşitliliği ve zorlukları büyüktür. German Dry Docks, hasar onarımdan, bakım ve servis, sınıf çalışmalarına kadar tüm portföyü kapsar. İyileştirilme, büyüyen bir iş alanıdır. En son teknoloji ile gemileri sırasıyla yükseltme konusunda büyük bir uzmanlık geliştirdik.

Teknik proje yöneticisi, ilk müşteri görüşmelerinden maliyet hesaplamasına, teslimat ve faturalandırmaya kadar her projeden sorumludur. Bu "müşteri ile yüz yüze görüşme" ilkesi, müşteri ile yüklenici arasındaki iletişimi ve aynı zamanda tüm ekip arasındaki iletişimi kolaylaştırmayı garanti eder.

THE MARITIME HOUSE

The Maritime House; Esko Marine, Alpha Marine Consulting Turkey ve Nexus Maritime İstanbul firmalarına ev sahipliği yapan Türkiye’de kurulmuş benzersiz bir denizcilik danışmanlığı firmasıdır.


The Maritime House, Ağaoğlu My Office Lale Sok. No:1 Kat:13 Daire:54 Ataşehir, 34746 İstanbul/ Türkiye