Bowline Defence Ltd U.K

Bowline Defence Ltd U.K

Bowline Defence Limited, müşteriye özel deniz savunma hizmetleri için artan talepleri karşılamak üzere de kurulmuştur. Bowline firmasında tüm operasyon personeli eski Deniz Kuvvetleri Komandosu ve Özel kuvvetler personelidir ve hepsinin kendi alanlarında kapsamlı tecrübeleri ve uzmanlıkları vardır.

Gururla belirtmeliyiz ki, Bowline bugüne kadar mürettebata veya gemiye hiçbir zarar gelmeden 1000’den fazla transiti tamamladı. Gerçekleşen bu mükemmel sicil, tüm operasyonel personelin performansı hakkında çok şey söylemektedir ve bu bir mükemmellik kanıtıdır. Ayrıca, Bowline’ın Lloyds tarafından tanındığını ve 5.000.000 USD’ye kadar Kamu ve Mesleki Sorumluluk Sigortası’na sahip olduğunu belirtmekte yarar görüyoruz. Bunlara ek olarak Lloyds, Bowline müşterilerine Kaçırılma ve Fidye sigortası için %50 indirim sunmaktadır.

Ayrıca Bowline’ın en yüksek güvenlik standartlarını karşıladığına ve bayrak devletleri yanı sıra aynı zamanda P&I Klübleri tarafından da onaylı olduğuna işaret etmek isteriz.

Bowline, Özel Güvenlik Şirketleri için Uluslararası Klavuzluk Kanunları (ICOC)’da imza yetkisine sahiptir ve hem Kanunlar’a hem de ISPS Yönergeleri’ne tam uyacak şekilde faaliyetlerini yürütmektedir. Dahası Bowline, BIMCO tarafından yayımlanan yeni standart kontrat olan GUARDCON’a tamamen uyan ilk güvenlik şirketlerinden biridir.

Bowline; Kızıldeniz, Sri Lanka, Basra Körfezi ve bunun gibi dünyanın kilit noktaları etrafında 80’den fazla profesyonel ve deneyimli güvenlik ekibine sahip olarak, değerli müşterilerimize en kısa sürede güvenlik hizmeti sağlayabilmektedir.

Mürettebatınızı ve geminizi korumak üzere ihtiyaçlarınıza uygun olarak size özel fiyatlandırma teklifimizi iletmekten memnuniyet duyarız. Bowline’nın profesyonel hizmetlerini bir kez denedikten sonra daha fazlasını arama ihtiyacınız olmayacağına ve tüm Yüksek Risk Bölge geçişlerinizde mürettebatınıza ve geminize profesyonel güvenlik hizmetlerini sağlamada Bowline’a güvenmeye devam edeceğinize eminiz.

Standart rotalarımız;

  • Kızıl Deniz’den Galle’ye ve tam tersi
  • Kızıl Deniz’den Fujairah’a ve tam tersi
  • Kızıl Deniz’den Moroni’ye ve tam tersi
  • Fujairah’tan Moroni’ye ve tam tersi
  • Galle’den Moroni’ye ve tam tersi

Doğrudan rotalar için rekabetçi fiyat tekliflerimiz SINIRSIZ gün sayısına dayanmaktadır.

Elbette, muhafızlarımızın gemide kalmasına ve bir sonraki varış noktasına veya tahliye limanına beraber seyir etmelerine müsaade edilen ara uğrak limanlarına sahip seyirler için de müşteriye özel çözümler sunabilmekteyiz.

Müşterilerimizin iş yükünü hafifletmek için, liman görüşmeleri boyunca gemide kalacak muhafızlarımız için gerekli tüm izinleri yerine getiriyoruz.

Tüm silahlı ya da silahsız muhafız istekleriniz için, lütfen marine@eskomarine.com.tr adresinden bizimle iletişime geçiniz, sizlere en rekabetçi fiyat teklifimiz ile derhal geri dönüş sağlayacağız.

THE MARITIME HOUSE

The Maritime House; Esko Marine, Alpha Marine Consulting Turkey ve Nexus Maritime İstanbul firmalarına ev sahipliği yapan Türkiye’de kurulmuş benzersiz bir denizcilik danışmanlığı firmasıdır.


The Maritime House, Ağaoğlu My Office Lale Sok. No:1 Kat:13 Daire:54 Ataşehir, 34746 İstanbul/ Türkiye