SERBEST DENETÇİ HİZMETLERİ

SERBEST DENETÇİ HİZMETLERİ

Hizmetinize hazır deneyimli ve bilgili denetçiler ile, müşterilerimize dünya genelinde 7/24/365 gün serbest denetçi hizmeti sunabiliyoruz.

Denetçilerimiz çeşitli ülkelerin belirli vize gereksinimlerine bağlı olarak kısa sürede uçmaya hazırdır.

Ekibimiz, sorun çözme odaklıdır ve dünya çapında yaygınlaşan denizcilik sanayisi farklı alanlarındaki profesyonellerin ağıyla müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayabiliriz.

Zaman zaman müşterilerimizin konuya atayacak personel eksikliği içinde olabileceği ve çok kısa sürede uçabilmeleri için bir denetçiye ihtiyaç duyacaklarının farkındayız. Eldeki sorunların ayrıntıları ile ilgili bir bildiri ile denetçilerimizi, müşterilerimize yardımcı olması için sahaya gönderebiliriz. Hizmetlerimiz bunlarla sınırlı olmamak üzere;

Gemilerin rutin teknik denetimi
İç ISM / ISPS / MLC 2006 Denetimleri
Kuru havuz ve yüzdürme onarım denetimi
Sahadaki kazaların ilk soruşturulması
P ve I ve H + M araştırmacıları, avukatlar ve liman otoriteleri ile ilgilenen gemi sahiplerine / denetçilere, kaza ve taşıma hasarları durumunda müşterilerimizin menfaatlerini korumaya yardımcı olmak.
PSC denetimleri ve bayrak devlet denetimleri gözetlemek
Üçüncü taraflarla iyi ilişkiler kurmanın sonuçların elde edilmesinde çok önemli bir rol oynadığına kesinlikle inanıyoruz.

THE MARITIME HOUSE

The Maritime House; Esko Marine, Alpha Marine Consulting Turkey ve Nexus Maritime İstanbul firmalarına ev sahipliği yapan Türkiye’de kurulmuş benzersiz bir denizcilik danışmanlığı firmasıdır.


The Maritime House, Ağaoğlu My Office Lale Sok. No:1 Kat:13 Daire:54 Ataşehir, 34746 İstanbul/ Türkiye