Cassar Gemi Tamiri

Cassar Gemi Tamiri
Cassar Ship Repair, Malta'da bulunan, yılın her mevsiminde olumlu hava koşullarına sahip Akdeniz'in tam ortasında bulunan önde gelen bir gemi onarım tersanesidir. Özel şirket, 1967 yılında kurulmuş, gemi sahibinin ihtiyacının planlı bakım, hasar onarımı veya dönüştürme işi için havuzlama olup olmadığını, her çeşit hizmetleri müşterilere sunan bir şirkettir. Şirket, yardımcı ve yürütme takımlarının yanı sıra hem liman içinde hem de liman dışında gemilerde yüzdürme ve acil durum onarımı sunmaktadır.
Cassar Ship Repair, yıl boyunca haftada 7 gün 24 saat sunulan mühendislik ve imalat işleri, çelik işleri ve boru işlerinden elektrik işleri, püskürtme ve boyamaya kadarhizmetlerinde geniş bir yelpazede uzmanlaşmıştır.

HAVUZ HİZMETLERİ DÖKÜMÜ

Camilleon yüzdürme havuzu, uzunluğu 126 metreye, genişliği 20 metreye ve ağırlığı 5000 ton'a kadar olan gemiler için havuzlama net bir ağırlığa sahiptir. Havuz, Dâhili jeneratör sistemi ile güçlendirilmiş teçhizata sahip her biri 5 ton kaldırma net ağırlığına sahip iki yanal vinç ile donatılmıştır. Camilleon, havuzdaki gemi için atölyeler ve kıyı gücü ile doğrudan bağlantı kurarak tersanenin dalgakıran bordasında denize indirilir. Gemilerin türleri, römorkörler, ikmal gemileri, tankerler, feribotlar, tarak gemiler, mavnalar, askeri gemiler, yolcu gemileri ve süper yatlardan oluşmaktadır.

YÜZDÜRME TAMİR HİZMETLERİ

Şirket, geminin gerektirebileceği zorlu tüm onarımları kabul etmektedir. Cassar Ship Repair, düzenli aralıklarla bakım onarım, çarpışma veya kaza onarımlarına tabi tutulursa da, planı bozmamak için gemi seyir halindeyken ne kadar karmaşık olursa olsun, müşterilerine her duruma kapsamlı bir çözüm getirmek için uygun çağrı merkeziyle7/24 saat bir iş gücü sunmaktadır.

 

THE MARITIME HOUSE

The Maritime House; Esko Marine, Alpha Marine Consulting Turkey ve Nexus Maritime İstanbul firmalarına ev sahipliği yapan Türkiye’de kurulmuş benzersiz bir denizcilik danışmanlığı firmasıdır.


The Maritime House, Ağaoğlu My Office Lale Sok. No:1 Kat:13 Daire:54 Ataşehir, 34746 İstanbul/ Türkiye