DENİZ GÜVENLİĞİ / SİLAHLI MUHAFIZLAR

Geçtiğimiz yıllarda artan Korsanlık faaliyetleri yüzünden Denizcilik Komiteleri’nde yalnızca etkilenen bölgelerden geçmek zorunda olan çeşitli gemilerdeki zabitlerin ve mürettebatın refahı için değil aynı zamanda gemilerin ve kargoların da esenliği adına ciddi endişeler vardır. Özellikle mürettebatın yaşamının tehlikeye girdiği durumlarda, yaşamlarının güvenliğinden endişe eden pek çok mürettebat üyesi bu yüksek riskli bölgelerden geçiş sırasında gemide olmaktan çekinmektedir.

Tüm bu faktörler ile birlikte, bir süre için profesyonel Silahlı Muhafızlar’ın kullanımı şimdi sevk edilmiştir. Muhafız kullanımı; mürettebatta profesyonel muhafızların, hayatlarının ve aynı zamanda kargonun ve geminin güvenliğini garanti altına alacağı hususunda bir düşünce sağlar ve ayrıca armatörün sigorta giderlerini düşürür, böylece ilgili herkes için kazanma durumu sağlanır.

Prensip olarak, denizcilik endüstrisinde bizi tanınır hale getiren özelliğimiz - en yüksek kalitede hizmeti müşterilerimize sunmak amacıyla her daim kendi alanlarındaki en iyi firmalar ile çalışmayı tercih ediyoruz.

PMSC (Özel Askeri ve Güvenlik Altyüklenicisi) için, Silahlı ya da Silahsız Güvenlik Muhafızları temin etmek üzere İngiltere menşeili Bowline Defence Ltd firmasının temsilciliğini yapmaktan gurur duyuyoruz.

 

Bowline Defence Ltd U.K

Bowline Defence Limited, müşteriye özel deniz savunma hizmetleri için artan talepleri karşılamak üzere de kurulmuştur. Bowline firmasında tüm operasyon personeli eski Deniz Kuvvetleri Komandosu ve Özel kuvvetler personelidir ve hepsinin kendi alanlarında kapsamlı tecrübeleri ve uzmanlıkları vardır.Gururla belirtmeliyiz ki, Bowline bugüne kadar mürettebata veya gemiye hiçbir zarar gelmeden 1000&rsquo

THE MARITIME HOUSE

The Maritime House; Esko Marine, Alpha Marine Consulting Turkey ve Nexus Maritime İstanbul firmalarına ev sahipliği yapan Türkiye’de kurulmuş benzersiz bir denizcilik danışmanlığı firmasıdır.


The Maritime House, Ağaoğlu My Office Lale Sok. No:1 Kat:13 Daire:54 Ataşehir, 34746 İstanbul/ Türkiye