ESKOMARINE

Ürünler

Müşterilerimize, kendi alanlarında lider, dünya piyasasında saygın global markaların, özenle seçtiğimiz en kaliteli , üstün teknolojiye sahip ve ekonomik ürünlerini sunmaktayız.

Hizmetler

Sizlerin kaygılarını kendimize göre edinerek, sunduğumuz tüm hizmetlerde ayrıcalık yaratıp, tüm ihtiyaçlarınıza hizmetimizin başından sonuna kadar 7/24 sizlerin yanında yer almaktayız.

Acentelik

Tüm acentelik hizmetlerimizde, sıra gelen standart hizmetlere ilaveten, farkın gerektiği yerde bilgi birikim ve tecrübelerimizi kullanarak, sizlere hızlı çözümler sunmaktayız.

ESKOMARINE

Biz Kimiz?

img

Hakkımızda

ESKO Denizcilik Ticaret LTD. ŞTİ. genel merkezi Türkiye, İstanbul’da yer alan özel şahıs firmasıdır. Şirket, Türkiye’de hatta dünya genelinde büyüyen Gemi İşletmeciliği Sektörü’nün ihtiyaçlarına hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Yıllardır, denizcilik sektöründe farklı pozisyonlarda çalışan deneyimli ve kendini işine adamış kişilerin yer aldığı eksiksiz bir ekibe sahip olmanın, bu mükemmel ekibi bünyemiz altında bulundurmanın ve her bir şirketin ihtiyaçlarını özellikle uygun hale getiren Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin tüm alanlarını kapsayacak şekilde müşterilerimize sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

Dünyayı Size Getiriyoruz.

ESKOMARINE

Ekibimiz

img

M. Erhan ESİNDUY

Yönetim Müdürü

Adem KOCADAĞ

Yönetim Müdürü

Ali KURAY

Operasyon Müdürü

Ekibimiz
ESKOMARINE

Temsil Ettiğimiz Şirketler

E - Bülten

E-Bülten Sayımıza Abone Olabilirsiniz.