Hakkımızda

img

ESKOMARINE

Esko Denizcilik Ticaret Ltd. Şti. , genel merkezi Türkiye, İstanbul’da yer alan ve global alanda hizmet sağlayan bir denizcilik firmasıdır. Şirket, Türkiye de hatta dünya genelinde büyüyen Gemi İşletmeciliği Sektörü ’nün ihtiyaçlarına hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Yıllardır, denizcilik sektöründe farklı pozisyonlarda çalışan deneyimli ve kendini işine adamış kişilerin yer aldığı eksiksiz bir ekibe sahip olmanın, bu mükemmel ekibi bünyemiz altında bulundurmanın ve her bir şirketin ihtiyaçlarını özellikle uygun hale getiren Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin tüm alanlarını kapsayacak şekilde müşterilerimize sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

Denizcilik sektöründe zamanın değerini biliyoruz ve işte bu yüzden 7/24 ve 365 gün müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Gemi İşletmeciliği sektöründe hem yerel olarak hem de global olarak hizmet vermek üzere ilerleyen bir şirket olmaktır. Gemi işletmeciliğine sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerde en yüksek standartlara ulaşmayı hedefliyor ve mükemmellik için çaba gösteriyoruz. Yaptığımız iş konusunda net bir farklılık yaratmak istiyor ve sektörün zamanla farkımızı görerek, gerçekleştirdiğimiz iş hacmini takdir edeceğine inanıyoruz. Taleplerin de sürekli değiştiği ve daima değişen bir dünyada, bizler de bu değişimlere alışarak ve her zaman yeni talepleri karşılayarak sektöre en yüksek kalitede hizmet ve ürünleri sunmaya gayret edeceğiz.

Misyonumuz

Değerlerimize odaklanırken, hedeflerimiz doğrultusunda uygun iş ahlakı ve esaslarına her zaman bağlı kalarak, müşterilerimize yüksek kalitedeki ürünleri ve hizmetleri sunmak, farklı olmaktır. Bu hizmetlerin tamamı için ekibimiz ile birlikte büyük titizlikle çalışmakta ve yüksek performans göstermekteyiz. Çabalarımız her daim bu yönde olacak ve devam edecektir.

ESKOMARINE

Ekibimiz

img

M. Erhan ESİNDUY

Yönetim Müdürü

Adem KOCADAĞ

Yönetim Müdürü

Ali KURAY

Operasyon Müdürü

Ekibimiz
ESKOMARINE

Kalite Asla Tesadüf Değildir.

İletişim

Değerlerimiz

Güven

Karşılıklı güven, herhangi bir işin doğru yürütülmesi için her zaman gereklidir. Güven, her bir karar alıcıya verilecek sorumlulukla, yetki delegasyonuyla ve ESKOMARINE'in geliştirilmesindeki her çalışanın rolünün önemine olan inanç üzerine inşa edilmiştir.

Çeşitlilik

İş gücü kompozisyonumuzdaki çeşitlilik kadar sunduğumuz hizmet yelpazesi ve tedarikçilik çeşitliliğini de daima takip ederiz. Karşılaştığımız ve üstesinden geldiğimiz zorlukların her zaman yeni perspektifler ve açık fikirler gerektirdiğini kabul ediyoruz...

Bütünlük

Toplumda yer alan bütünlük için itibarımızı sürdürüyor ve çalışanlarımız için huzurlu bir çalışma ortamı sunuyoruz...

Kalite

Her zaman en kaliteli hizmeti ve ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz ve sürekli iyileştirme için çok gayret gösteriyoruz...

Şeffaflık

İşimiz küresel zorluklarla yüzleşmek için geliştikçe, kültürümüz de bu şekilde gelişir ve şeffaflık da bunun için ayrılmaz bir unsurdur. Bizim için şeffaflık, ne yaptığımızı, nasıl yapacağımız hakkında dürüst olmak demektir. Zorluklara olduğu kadar tartışmalara da açıktır ve çalışmalarımızı geliştirmeye açıktır. Bunu aşağıda bahsedeceğimiz düşüncelerle harekete geçirmeye çok çalışıyoruz: Dediğimiz veya yazdığımız şeylerin adil ve dürüst olmasını sağlamak yanıltıcı veya eksik değildir ve zamanında, alakalı ve doğru bilgileri sunmaktır.

Tutku

İşimiz, sunduğumuz hizmetler ve tedarik ettiğimiz ekipman konusunda aşırı tutkuluyuz. Çok olumlu, iyimser ve enerjik bir ortamı destekliyoruz. Temel değerlerimiz bizi bireylerin yanı sıra bir şirket olarak tanımlıyor. Bu ilkelerin düzenli olarak uygulanması sayesinde ortaklarımız olan müşterilerimize değer vermeye devam ediyoruz ve hedeflerimizi karşılamaya ve aşmaya devam edeceğiz.